Showresultaten Cherokee

Fifé
 
 
 
Datum
PLaats
Vereniging
Keurmeester
Resultaat
14-01-2007
Haarlem
FELIKAT
A. Veland (A)
Excellent 2
11-03-2007
Bemmel
FELIKAT
I. Röhr (NL)
CAP
08-04-2007
Arnhem
MUNDIKAT
I. van Berkum (NL)
CAP
BEST in VARIETY
10-06-2007
Hoogwoud
MUNDIKAT
H. Reiter (LI)
CAP
BEST IN VARIETY
Premior!!
16-09-2007
Schiedam
FELIKAT
J. Rudolph (NL)
CAPIB
22-09-2007
Recklinghausen (D)
1.DEKZV
M. Krogh (DK)
CAPIB
NOM
BEST In SHOW
23-09-2007
Recklinghausen (D)
1.DEKZV
G. Grob (LI)
CAPIB
NOM
Int. Premior!!
18-11-2007
Nieuwegein
FELIKAT
G. Mantovani (I)
CAGPIB
15-12-2007
Isselburg (D)
1.DEKZV
J. Madsen (DK)
CAGPIB
16-12-2007
Isselburg (D)
1.DEKZV
W. Sattler (D)
CAGPIB
NOM
13-01-2008
Haarlem
FELIKAT
E. Porat (S)
CAGPIB
NOM
17-02-2008
Bleiswijk
FELIKAT
H. Hornell (N)
CAGPIB
23-03-2008
Arnhem
MUNDIKAT
M. Koot (NL)
Excellent 2
24-03-2008
Arnhem
MUNDIKAT
S. Bruin (NL)
Excellent 2
03-05-2008
Luxemburg (LU)
ShowCat-Lux
A. Wittich (CH)
CAGPIB
Grand Int. Premior!!
04-05-2008
Luxemburg (LU)
ShowCat-Lux
W. Sattler (D)
CAPE
18-05-2008
Boxtel
MUNDIKAT
J. Rudolph (NL)
CAPE
NOM
22-06-2008
Aalsmeer
RMC
F. Calmes (CH)
CAPE
19-10-2008
Gorredijk
MUNDIKAT
A. Platz (D)
CAPE
16-11-2008
Nieuwegein
FELIKAT
A. Kurkowski (PL)
CAPE
NOM
21-12-2008
Genk (B)
Felis Belgica
L. Anciau (P)
CAPE
09-05-2009
Marburg (D)
HEC
R. Lubrano (FR)
CAPS
10-05-2009
Marburg (D)
HEC
D. Sagurski (D)
CAPS
05-12-2009 Kempten (D)
1.BKC
W. Sattler (D)
CAPS
NOM
Supreme Premior!!
06-12-2009 Kempten (D)
1.BKC H. Reiter (LI)
HP
SPECIAL PRIZE
17-01-2010 Haarlem Felikat J. Rudolph (NL)
HP
NOM
17-04-2010 Paderborn (D)
1.DEKZV H. Kriz (A)
HP
NOM
BEST IN SHOW
18-04-2010 Paderborn (D)
1.DEKZV J. Flechter (AR)
HP
NOM
BEST IN SHOW
24-04-2010 Beringen (L)
Show-Cat G. Grob (LI)
HP
NOM
BEST IN SHOW
25-04-2010 Beringen (L)
Show-Cat A. Wittich (CH)
HP
20-08-2011 Munchen (D) 1.BKC F.Calmes (F) HP
20-08-2011 Munchen (D)   1.BKC   F.Calmes (F)
VET 1
NOM
21-08-2011 Munchen (D)   1.BKC   A. Platz (D)
HP
NOM
21-08-2011 Munchen (D)   1.BKC     L. Coste (F)
VET 1
NOM
15-01-2012 Haarlem FELIKAT S. Bruin (NL)
VET 1
NOM
04-03-2012 Tienen FBE K. Rautio (FIN) VET 2
      W. Sattler (D)
HP
BEST IN VARIETY
NOM
24-03-2012 Saint Quentin (F) CCP/FFF Godier (F) HP
25-03-2012 Saint Quentin (F) CCP/FFF R. Lubrano (F) HP

Apeldoorn Mundikat
VET 2
28-07-2012 Praha (CZ) MVK Praha 4-17 Westerlund (DK)
VET 1
NOM
HP
29-07-2012 Praha (CZ) MVK Praha 4-17 J. Money Pillonel (CH)
VET 1
NOM
HP
NOM
BEST IN SHOW
16-09-2012 Schiedam Felikat
Marino Koot (NL)
Andreas Woelm (DE)
HP
BEST IN VARIETY
VET 1
NOM
18-11-2012 Nieuwegein Felikat
Lone Lund (DK)

VET 2
Most Stunning Lynxtips
15-12-2012 Glinde (D) 1.DEKZV D. Filler

E. Reijers
HP
NOM
VET1
NOM
BEST IN SHOW
16-12-2012 Glinde (D) 1.DEKZV S. Henry

D. Filler
HP
NOM

VET 1
NOM
BEST IN SHOW
 01-04-2013 Apeldoorn Mundikat M. Castrucci VET 1
NOM
 01-03-2015 Schiedam   Felikat Y. Roca Folch 
VET  1
NOM
 05-04-2015 Apeldoorn  Mundikat  B. Busse  Vet 2 
06-04-2015  Apeldoorn  Mundikat   M. Koot
Vet 1
NOM 
 13-09-2015 Schiedam  Felikat  A. Veland  HP 
 13-09-2015 Schiedam  Felikat   H. Simeonov
Vet 1
NOM 
 03-10-2015 Grevesmuhlen  1.DEKZV  L. Burani 
Vet 1
NOM
BEST IN SHOW 
 04-10-2015 Grevesmuhlen  1.DEKZV  H. Reiter 
 Vet 1
NOM
BEST IN SHOW
 10-01-2016 Nieuw Vennep  Felikat  Vet 2
 06-02-2016 Zoetermeer Felikat  D. Sagurski HP
06-02-2016 Zoetermeer Felikat  E. Reijers Vet 1
07-02-2016  Zoetermeer Felikat  C.F. Sandon HP
07-02-2016  Zoetermeer  Felikat  Y. Roca Folch Vet 2 
         
         
         
         





















 



                                                                                                                                     Ringkeuring MCO special Haarlem 2007
 
 
TICA
 

Datum

Plaats

Vereniging

Keurmeester

Resultaat

01-11-2008

Heinenoord

Cats & Tulips

M.L. Anderson (USA)

4th Best Alter AB

28-02-2009

Hellevoetsluis

Cats & Tulips

D. Gonyea-Anderson (USA)

Best Alter AB

01-03-2009

Hellevoetsluis

Cats & Tulips

D. Gonyea-Anderson (USA)

2nd Best Alter AB

01-11-2009

Heinenoord

Cats & Tulips

Robin Higgins (USA)

2nd Best Alter AB

27-02-2010 Hellevoetsluis Cats & Tulips
Vicky Shields (USA)
Best Alter AB
28-02-2010 Hellevoetsluis Cats & Tulips Vicky Shields (USA)
2nd Best Alter AB
12-06-2010 Montenaken (B)
Belgian Cat Lovers
Massimo Picardello (IT)
2nd Best Alter AB
 
    M. Cailllard (Fr)
4th Best Alter AB

    Thomas Andersen (DK)
5th Best Alter AB

    Brigitte Berthelon (FR)
4th Best Alter LH
13-06-2010 Montenaken (B)
Belgian Cat Lovers
Massimo Picardello (IT)
4th Best Alter AB
      M. Caillard (FR)
5th Best Alter AB
   
ML de Landtsheer (B)
5th Best Alter AB
   
M.F. Dendauw (FR)
3rd Best Alter AB
   

Thomas Andersen (DK)
3rd Best Alter AB
   
Brigitte Berthelon (FR)
3rd Best Alter LH
24-07-2010
Dampremy (B)
BTF
Irene van Belzen (NL)
2nd Best Alter LH



Thomas Andersen (DK)
3d Best Alter AB
 
 



Onafhankelijk
 

Datum

Plaats

Vereniging

Keurmeester

Resultaat

11-04-2004

Rotterdam

ECF

D. Anthony (USA)

Excellent 1

02-05-2004

Eemnes

NRKV

L. Wal (NL)

Excellent 1
BIV
NOM BIS

29-08-2004

H.I. Ambacht

NVVK

C. ten Berge (NL)

Excellent 1
NOM BIS
BEST IN SHOW

17-10-2004

Oud Gastel

NPV

J. Marquardt (B)

Excellent 2

31-10-2004

Houten

NLKV

S. de Boer (NL)

CAC

21-11-2004

Wassenaar

NRKV

G. Voorhout (NL)

CAC

12-12-2004

Goes

SPC

L. Kort (NL)

CAC

09-01-2005

St. Niklaas

DVDK

C. Kleinendorst (NL)

Excellent 2

23-01-2005

Rotterdam

ECF

I. Hartman (NL)

CACIB
Beste MCO Kater
BIV
NOM BIS

13-02-2005

Heist o/d Berg (B)

BCF

M. Daelemans (B)

CACIB

20-03-2005

Dordrecht

NVVK

C. ten Berge (NL)

CACIB

17-04-2005

Woerden

SPC

S. de Boer (NL)

CAGCI
BIV

01-05-2005

Purmerend

NRKV

G. de Beer (NL)

CAGCI

04-06-2005

Rheinberg (D)

VDKev

N. Kuhlendahl (D)

CAGCI
4th Master Ring
NOM BIS

19-06-2005

Deinze (B)

DVDK

J. Peeters  (NL)

CACE
BIV 
NOM BIS

25-06-2005 

Gladbeck (D) 

VIWev 

M. Kretschmer (D)

CACE 

16-10-2005

Oud Gastel

NPV

H. Schlosser (NL)

CAP

11-12-2005

Oudenbosch

SPC

M. Daelemans (B)

CAP
NOM BIS

19-02-2006

Eindhoven

NLKV

D. Gitsham (B)

CAP

26-02-2006

Roelofarendsveen

NKFV

G. Voorhout (NL)

CAPIB
NOM BIS
BEST IN SHOW

19-03-2006

Haacht (B)

BRKV

J.P. le Brun (FR)

CAPIB
NOM BIS
BEST IN SHOW

16-04-2006

Rotterdam

ECF

C. Kleinendorst (NL)

CAPIB

23-04-2006

Purmerend

NRKV

D. Raemdonck (B)

CAGPI
BIV

14-05-2006

Bergen op Zoom

NKU-Sara

P. Moormann (NL)

CAGPI

18-06-2006

Deinze (B)

DVDK

C. Grognet-Michaux

CAGPI
BIV
Speciale Prijs
NOM BIS

24-09-2006

St. Niklaas (B)

DVDK

I. Loockx (B)

CAPE

15-10-2006

Zwolle

SPC

H. Schlosser (NL)

CAPE

12-11-2006

Wesel (D)

NKVev

D. Breuer (D)

CAPE
5th WCF Ring AB
NOM BIS
BEST IN SHOW
BEST OF BEST

03-12-2006

Delft

ECF

J. Gitsham (B)

Beste Ereklasse

16-12-2006

Duisburg (D)

1.Itavc

B. Gorritzka (D)

CAGPE
BIV
NOM BIS

18-02-2007

Veldhoven

NKFV

B. Vestjens (NL)

Beste Ereklasse

25-03-2007

Houten

SPC

I. Loockx (B)

CAGPE
BIV
NOM BIS
BEST IN SHOW

22-04-2007

Deinze (B)

DVDK

L. Kort (NL)

CAGPE

29-04-2007

Douai (F)

CdC3000

J. Weerts (B)

CAGPE
NOM BIS
BEST IN SHOW

06-05-2007

Kleve (D)

1.Itavc

C. Ockenga (D)

CAPM
WFU Ring 1st place
NOM BIS
BEST IN SHOW

26-08-2007

St. Job in 't Goor (B)

BLKV

C. Kleinendorst (NL)

CAPM
BIV

15-06-2008

Deinze (B)

DVDK

P. Moormann (NL)

Beste Ereklasse

03-08-2008

Hamm (D)

1.Itavc

K. Hanvey (USA)

CAPM
2e Grand WFU Ring
NOM BIS
12-06-2010 Montenaken (B)
BCL
B. Pepermans (B) Ereklasse 1
NOM BIS
BEST IN SHOW
13-06-2010 Montenaken (B)
BCL
L. Decap (NL)
Ereklasse 1
31-07-2010
Hamm (D)
1.Itavc J. Geelen (NL) Ehrenklasse 1
NOM BIS
BEST IN SHOW
WFU Ring 1st 
  Hamm (D) 1. Itavc J. Weerts (B)  Ehrenklasse 3
Grand WFU ring 1st
Veteranen ring 1st
 17-12-2011 Duisburg (D) 1.Itavc J. Geelen Ehrenklasse 1
NOM BIS
BEST IN SHOW
WFU Ring 10th 
01-07-2012 Kleve (D) 1.Itavc B. Gorritzka Ehrenklasse 1
NOM BIS
BEST IN SHOW
BOB EHRENKLASSE
BOB KASTRAT
WFU Ring 1st
05-08-2012 Hamm (D) 1.Itavc J. Weerts (B) Ehrenklasse 1
NOM BIS
BEST IN SHOW

WFU Ring 3d
Grand WFU Ring 1st
21-04-2013 Eeklo (B) Belgicat S. Wuytack Special Prize Ereklasse
 25-08-2013  St. Job in t Goor (B)  BLKV  P. Vestjens  Ex 3
 26-10-2014  Wesel (D)  NKVev  A. Kölzer  1st KastratenRing
 26-10-2014  Wesel (D)  NKVev  A. Kölzer
 Ehrenklasse 1
NOM
BEST IN SHOW
BEST OF BEST
 09-11-2014  Oldenburg (D)  Freesenkatten  K. v.d. Wijk
 Ex 1
5th in WCF Ring
NOM
BEST IN SHOW
 12-04-2015  Rotterdam  NVVK  J. Geelen
 Ex 3
4e plaats in Ring
 16-05-2015  Goch (D)  NKVev  K. du Plessis
 Ehrenklasse
NOM
2nd in Ring
 17-05-2015  Goch (D)   NKVev  K. de Bruin  Ehrenklasse
 17-05-2015  Goch (D)  NKVev  G. Wendt  11th in Ring
 13-06-2015  Kalkar (D)  Familycats  S. Malz  3d in Ring
 13-06-2015  Kalkar (D)  Familycats  S. Malz
 Veteranenklasse
NOM
BEST IN SHOW
 10-10-2015  Wesel (D)  NKVev  D. Neubauer
 Ehrenklasse
NOM
BEST IN SHOW
   Wuppertal (D)  BdK NRW ev  T. Vlach  3d in Ring
   Wuppertal (D)  BdK NRW ev  K. du Plessis
 Veteranenklasse
NOM
BEST IN SHOW
BEST OF BEST
 04-02-2017  Bielefeld (D)  BdK NRW ev  K. Vlach  9th in Ring Adults
 04-02-2017  Bielefeld (D)  BdK NRW ev  M. Ocker
 Veteranenklasse
NOM
BEST IN SHOW
BEST OF BEST
 30-04-2017  Wuppertal  BDK NRW eV.  
 Veteranenklasse
NOM
BEST IN SHOW
 19-05-2017  Dordtmund  Family Cats Club e.V.  Dhr. B. Gorritzka  Ehrenklasse
 







                                                                                                                    Beste Ereklasse HLH Veldhoven 2007
 
                                                                                                                                        BIV en Ereprijs Deinze (B)
 
                                                                                                                      BIS MCO Kastraat Kater Roelofarendsveen
 
                                                                                                                                                  BIV Black Silver Tabby Duisburg (D)
 
                                                                                BIV Black Silver Tabby Rotterdam
 
                                                                                      Beste MCO kater, Rotterdam
 
                                                                                  BIS HLH 6-10 mnd H.I. Ambacht
 
                                                                        BIV MCO Black Silver Tabby, Eemnes